Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Punkt Informacji Turystycznej

43-470 Istebna 68

tel/fax +48 33 855 61 58, +48 516 195 614

promocja@istebna.eu

więcej...

Przejdź do strefy mieszkańca
9.10
2017

Rodziny z dziećmi także kochają Trójwieś

Końcem września 2017 roku gościliśmy na terenie Trójstyku polsko-czesko-słowackiego BLOGERÓW: dwie rodziny z dziećmi - Odjechani.com oraz Podróże Hani.

Przyjechali oni na zaproszenie Informacji Turystycznej w Istebnej i Gotic Mosty u Jablunkova w ramach projektu: „Trójstyk – radość zwiedzania - Trojmezí - radost poznávat“.

Przebywali na naszym terenie przez 3 dni zwiedzając w tym czasie atrakcje po dwóch stronach granic. Blogerzy to dwie rodziny z dziećmi. Odjechani mieszkają w Krakowie, zaś Podróże Hani w Rybniku. Łącznie to 9 sympatycznych osób, w tym 5 dzieci w wieku od kilku miesięcy do 8 lat. 

Zwiedzali atrakcje, które poświęcone są szczególnie najmłodszym turystom. Zobaczyli między innymi: Centrum Pasterskie w Koniakowie, Park Wodny Olza, Chatę na Szańcach, zwiedzali punkty widokowe i wzięli udział w rozchodzie owiec, a także we wspinaczce w parku linowym Base Camp. Po stronie czeskiej odwiedzili m.in. Park Bajek w Bukovcu, Jabłonków, Centrum Edukacyjne Ursus w Dolnej Łomnej i Ski Areal Mosty u Jablunkova oraz oczywiście Informację Turystyczną w Mostach.

Jak sami stwierdzili są pozytywnie zaskoczeni ilością atrakcji dla całych rodzin, a także gościnnością tutejszych mieszkańców. Także loklana kuchnia i kultura sprawiła im ogromną radość. A o tym jakie wrażenia towarzyszyły m.in. Sonii, Hubertowi, czy Hani przeczytacie na ich blogach oraz profilach społecznościowych na facebook`u. Tutaj także spora ilość zdjęć.

 

PODRÓŻE HANI >>>>

facebook ........

 

ODJECHANI.COM >>>>>

facebook .....

 

 

Realizowane w ramach projektu: „Trójstyk – radość zwiedzania”, nr ewid.: CZ.11.2.45/0.0/0.0/16_010/0000400 finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska w Euroregionie Śląsk Cieszyński - Těšínské Slezsko i budżetu państwa.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

W ciągu kilku ostatnich lat blogi stały się popularnym i czytanym przez coraz większe grupy odbiorców medium wymiany poglądów. Tylko z pozoru przypominają swoich protoplastów, archaiczne pamiętniki. Dziś, dzięki internetowi, przepływ informacji następuje w każdą stronę, wymieniają zdania i autorzy blogów, i ich czytelnicy. Subiektywne opinie przestają być prywatne. Większość blogerów to wprawdzie ludzie znani początkowo tylko wąskim kręgom znajomych, acz potrafiący zdobyć niemałą popularność. Dzięki influencerom przekaz marketingowy przestaje być postrzegany jako agresywna i irytująca reklama, a staje się wiarygodnym i autentycznym, a przez to efektywnym źródłem rekomendacji. Dlatego coraz częściej sięga się po tę właśnie formę promocji.

źródło: internetDodał: Oliwia Szotkowska (5620)
 

Kalendarz imprez

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
październik 2022
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: październik

2022/10/7