Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
24.12
2017

Życzenia Świąteczne od klubu MKS Istebna

Publikujemy świąteczne - kierowane do wszystkich mieszkańców Trójwsi i gości - życzenia, które wraz z krótką informacją na temat aktualnych wydarzeń związanych z klubem otrzymaliśmy od Prezesa Klubu Jarosława Hulawego.

Niech mistyczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością, szczęściem i zdrowiem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia

życzy Zarząd Klubu Narciarskiego MKS Istebna wraz z zawodnikami oraz ich rodzicami.

Dziękujemy i także Życzymy!

 

Przedświąteczne treningi MKS Istebna na Kubalonce

Choć sezon startowy już się zaczął, to większość naszych zawodników z niecierpliwością czeka jeszcze na swoje starty i na możliwość rywalizacji ze swoimi rówieśnikami z innych klubów by pokazać swoje umiejętności tak ciężko wypracowywane podczas codziennych treningów w okresie letnim i jesiennym pod czujnym okiem trenerów - Jarosława Hulawego, Tadeusza Krężeloka, Mirosława Kapasia oraz Małgorzaty Galej.

Niektórzy zawodnicy MKS Istebna zaliczyli już swoje pierwsze starty poza granicami naszego kraju: Francji, Szwajcarii, Włoch, Słowacji oraz w  Polsce osiągając bardzo wysokie lokaty.
Kadrowicze będący członkami naszego klubu MKS Istebna Eliza Rucka - Młodzieżowa Kadra Narodowa , Kamil Bury - Młodzieżowa Kadra Narodowa oraz Dominik Bury – Narodowa Kadra A zjechali na Święta do domu i trenują na Kubalonce. Dzięki temu nasi młodsi zawodnicy mogli poczuć atmosferę zawodów z cyklu Alpen Cup, Slavic Cup czy PUCHARU ŚWIATA trenując wspólnie z nimi. Były to bardzo cenne treningi dla ich młodszych koleżanek i kolegów klubowych kształtujące umiejętności, ale przede wszystkim wytrwałość i wiarę w siebie.

Tekst i zdjęcia: J. HulawyDodał: Jacek Kohut (5734)