Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
17.10
2016

Wypożyczalnia longboard`ów w Istebnej? - na głosowanie zostało już tylko kilka dni!

Zróbmy sobie prezent - głosujemy!


WYPOŻYCZALNIA LONGBOARDÓW W GMINIE ISTEBNA?
TO ZALEŻY TYLKO OD CIEBIE!


Jako Fundacja Longboard Kids przygotowaliśmy dla Was projekt finansujący ogólnodostępną i darmową wypożyczalnię longboardów w gminie Istebna. Wypożyczalnia będzie wyposażona również w kaski, ochraniacze i hamulce dla bezpiecznej i samodzielnej jazdy każdego użytkownika.

Jak można przyczynić się do powstania takiej wypożyczalni?
Wystarczy zagłosować na nasz projekt na stronie spolecznik20.pl/spoldzielnia-pomyslow , głos można oddawać codziennie (maksymalnie przez 10 dni) do 7 listopada.

Jak zagłosować?
- najszybciej klikając "Zaloguj przez Facebook"
- wybierz z menu SPÓŁDZIELNIA POMYSŁÓW konkurs!
- "przeglądaj projekty"
- w nazwę wpisz "wypożyczalnia"
- wejdź na projekt i kliknij "Głosuj".


Pamiętajcie, że każdy głos się liczy, a wypożyczalnia ma szansę powstać tylko wtedy, gdy znaczna ilość osób odda głos na nasz projekt w innym wypadku pieniądze powędrują do innych miejscowości. Liczymy na Was i dziękujemy za każdy oddany głos :)

Fundacja Równowagi i Odpowiedzialności Społecznej Longboard Kids, której celem jest promowanie aktywnego trybu życia z daleka od telewizora, smartfona czy komputera wprowadza dzieci, młodzież oraz całe rodziny w świat sportów deskowych za pomocą longboardów.

Fundacja Równowagi i Odpowiedzialności Społecznej Longboard Kids, której celem jest promowanie aktywnego trybu życia z daleka od telewizora, smartfona czy komputera wprowadza dzieci, młodzież oraz całe rodziny w świat sportów deskowych za pomocą longboardów. Longboard w przeciwieństwie do deskorolki jest dłuższą deską z większymi kółkami, które pozwalają na płynną i stabilną jazdę poza skateparkami. Wygodna pozycja pozwala na przyjemne pokonywanie odległych dystansów niewielkim nakładem wysiłku co sprawia, że na całym świecie longboard szybko staje się modnym, praktycznym i ekologicznym środkiem transportu.

Celem Fundacji jest promowanie aktywnego trybu życia i spędzania wolnego czasu całą rodziną. Założyciele swoim przykładem pokazują, że posiadanie dziecka nie wyklucza z aktywności fizycznej, wręcz przeciwnie wspólna pasja do sportu scala rodzinę, lokalną społeczność i pozwala na wspólne spędzanie czasu. 

Dzięki działaniom Fundacji w wiejskiej gminie Istebna liczącej niecałe 12 tys. mieszkańców ponad 1tys. dzieci przeszło w szkołach darmową naukę podstaw jazdy na longboardzie. Organizowane są cotygodniowe otwarte spotkania longboardowe podczas, których każdy może spróbować swoich sił i pojeździć wspólnie z innymi.

Fundacja organizuje również liczne wyprawy na longboardach po okolicznych ścieżkach, wyjazdy na zawody longboardowe, wymianę pomiędzy dziećmi i młodzieżą jeżdżącą na longboardach z innych miejscowości, animacje na longboardach podczas lokalnych eventów. 
Środki pozyskane w tym konkursie pozwolą na uruchomienie ogólnodostępnej wypożyczalni longboardów

 

GŁOSOWANIE  (najłatwiej przez fb)  >>>>>>>>>>>>> tutaj

 Dodał: Oliwia Szotkowska (5049)