Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
3.04
2020

Sprzęt dla uczniów z projektu ZDALNA SZKOŁA

Projekt jest odpowiedzią na sytuację, w jakiej znalazły się szkoły, prowadzące zdalne nauczanie i dzieci często borykające się z brakiem sprzętu. Projekt zakłada dofinansowanie dla gmin i powiatów na łączną kwotę 186 milionów.

 Dokonano podziału tej kwoty na gminy w zakresie od 35 tysięcy zł. do 100 tysięcy zł. Nasza gmina znalazła się w przedziale 70 tysięcy zł . Na taką kwotę złożyliśmy wniosek,  na zakup  laptopów  i tabletów . Sprzęt zostanie przekazany szkołom w naszej Gminie ,a one dokonają wyboru uczniów najbardziej potrzebujących wsparcia.Dodał: Łucja Jałowiczor (7256)