Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
8.09
2017

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości wczesnej edukacji w Gminie Istebna”

Gmina Istebna otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację projektu pn. „Zapewnienie równego dostępu do dobrej jakości wczesnej edukacji w Gminie Istebna”. Zadanie będzie realizowane do końca obecnego roku szkolnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014–2020.

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji kluczowych 610 uczniów poprzez stworzenie warunków poprawy jakości i efektywności nauczania, w wyniku realizacji zajęć dodatkowych, doposażenia 6 szkół podstawowych oraz wsparcia 60 nauczycieli. W ramach projektu przewidziano szereg zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, warsztaty rozwijające uzdolnienia oraz zajęcia specjalistyczne. Dodatkowo w ramach projektu powstaną pracownie przedmiotowe.  

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest wypełnienie poniższych dokumentów. Poniżej zamieszczono także regulamin rekrutacji i uczestnictwa w przedmiotowym projekcie.Dodał: (5590)