Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
7.01
2020

Opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Od 1 stycznia 2020r. w gminie Istebna stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli odpady zbierane i odbierane są w sposób selektywny wynosić będzie 16 zł miesięcznie od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość.

Stawka opłaty podwyższonej za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jeżeli właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku zbierania odpadów w sposób selektywny wynosić będzie 64 zł miesięcznie od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość.

Informujemy ponadto, że zmienią się numery indywidualnych kont bankowych dotyczących odpadów komunalnych, prosimy o zwrócenie uwagi przy dokonywaniu płatności na te zmiany oraz przy stałych zleceniach!

Wszyscy mieszkańcy dostaną zawiadomienia drogą pocztową końcem stycznia, w których będzie podany nowy numer rachunku bankowego dotyczący odpadów komunalnych oraz wysokość opłaty za poszczególne miesiące.

Prosimy w miarę możliwości o jak najszybsze zgłaszanie wszelkich zmian mających wpływ na wysokość opłaty przed wysyłką do Państwa blankietów wpłat.Dodał: Oliwia Szotkowska (7109)