Przejdź do strefy turysty
17.08
2020

Historyczne zwycięstwo w Okręgówce!

Pierwsze zwycięstwo w Klasie Okręgowej drużyny z naszej gminy stało się faktem, kiedy piłkarze APN Góral Istebna pokonali w rozegranym w niedzielę 16 sierpnia na Zaolziu meczu drużynę Muńcoła Ujsoły 5:1.

To wreszcie był mecz, na który czekali kibice. Nasza drużyna od początku zdominowała wydarzenia na boisku i już do przerwy zdobyła pięć bramek zaś w drugiej połowie kontrolowala grę i gości stać było tylko na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry.

Postawa naszych piłkarzy mogła się podobać co napawa optymizmem przed kolejnymi meczami, z których pierwszy już w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 w Węgierskiej Górace z Metalem.

Bramki: Juroszek Dariusz - 2, Łacek Mirosław - 2, Suszka Eliasz