Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
27.09
2020

Aura niestraszna biegaczom!

Mimo niezbyt korzystnych prognoz i jesiennej już pogody 60 uczestników wzięło udział w tradycyjnym IX Biegu na Tyniok, który odbył się 27 września w Koniakowie.

Do rywalizacji w biegu głównym stanęło 23 dzielnych zarówno kobiet jak i mężczyzn zaś - co zawsze sprawia szczególną radość - aż 37 dzieci wystartowało na szczycie Tynioka w swoich kategoriach wiekowych.

Zwycięzcami biegu głównego w kategorii OPEN zostali Martyna Michałek (Istebna/MKS Istebna) oraz Błażej Haratyk (Koniaków/ NKS Trójwieś Beskidzka).

W kategoriach wiekowych biegu głównego triumfowali Martyna Michałek (Istebna/MKS Istebna), Halina Michałek (Istebna), Błażej Haratyk (Koniaków/ NKS Trójwieś Beskidzka), Piotr Kudzia (Bystra), Artur Jackowski (Istebna).

W konkurencji Nordic Walking trasę biegu zgodnie razem przeszli Łucja Michałek - Wójt Gminy Istebna, Artur Waszut (Koniaków) oraz Artur Wuwer (Istebna).

W kategoriach dziecięcych zwycięzcami zostali Lena Nowara (Istebna), Maria Szkawran (Jaworzynka), Czepczor Nikodem (Koniaków/NKS Trójwieś Beskidzka) i Jonasz Haratyk (Koniaków).

Nagroda dla najstarszego uczestnika biegu trafiła w ręce Arkadiusza Suszki z Jaworzynki natomiast najmłodszym w tegorocznej stawce uczestników okazał się Kuba Haratyk z Koniakowa.

Relację i zdjęcia zamieścimy wkrótce...

 Dodał: Jacek Kohut (7532)