Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Tadeusz Leżański odbiera z rąk poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej dyplom; po lewej marszałek województwa, Jakub Chełstowski
26.09.2020

Dyplom Marszałka Województwa Śląskiego za Zasługi dla Rozwoju Turystyki dla Tadeusza Leżańskiego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż podczas obchodów Światowych Dni Turystyki, pośród osób i instytucji wyróżnionych wczoraj Dyplomami Marszałka Województwa Śląskiego za Zasługi dla Rozwoju Turystyki znalazł się także mieszkaniec Istebnej - znany przewodnik beskidzki i propagator kulturowego oraz przyrodniczego bogactwa naszej Małej Ojczyzny - Tadeusz Leżański.

Piece
25.09
2020

Dodatkowy termin składania wniosków na wymianę kotłów.

Wójt Gminy Gmina Istebna Łucja Michałek ogłasza dodatkowy termin składania wniosków w trybie uzupełnienia list na dotację dotyczącą wymiany kotłów i likwidacji nisko sprawnych źródeł ciepła.

spis rolny
1.09
2020

Powszechny Spis Rolny 2020

Od 16 września spis rolny odbywa się także poprzez wywiad telefoniczny.
Nie czekajmy na telefon od rachmistrza, ale spiszmy się sami przez:
- Internet: https://spisrolny.gov.pl/
- infolinię spisową: tel. 22 279 99 99

Zdjęcie przedstawia podpisanie umowy przez Panią Wójt Łucję Michałek z Panem Pawłem Duś prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą Archimedes-Paweł Duś. Na zdjęciu znajduje się także pracownik Referatu Infrastruktury i Ochrony Środowiska Józef Michałek
25.09
2020

Umowa na projekt planu zagospodarowania w Jaworzynce podpisana.

W dniu dzisiejszym została podpisana umowa z firmą Archimedes- Paweł Duś z Bielska Białej na wykonanie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Istebna, obejmującego obszar wsi Jaworzynka. Prace związane z wykonaniem zakresu określonego w umowie będą przebiegały w 4 etapach. Termin realizacji umowy to 30 sierpnia 2022r.

Plakat
23.09
2020

IX Bieg na Tyniok - Regulamin, mapka, inne informacje

Jak prawie wszystko w tym roku tak i tradycyjny Bieg na Tyniok dotknęły związane z epidemią perturbacje, tym niemiej już w przyszłą niedzielę tj. 27 września amatorzy biegania będą mieli okazję po raz kolejny zmierzyć się z tym liczącym niemal 900 m szczytem w Koniakowie.

Więcej aktualności