Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
banerek
03.08.2020

W najbliższym czasie w gminie Istebna

Zapraszamy do zapozonania się z wydarzeniami, które odbędą się na terenie gminy Istebna w najbliższym czasie. Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas udziału w imprezach.

wymiana
3.08
2020

Uzupełniający nabór wniosków

Dodatkowy termin składania wniosków w trybie uzupełnienia list na dotację dotyczącą wymiany kotłów i likwidacji nisko sprawnych źródeł ciepła.

Uczestnicy Mszy świętej na Tynioku
1.08
2020

Uroczystości Narodowego Dnia Pamięci Powstania Warszawskiego

Złożenie kwiatów pod krzyżem i pomnikiem upamiętniającym poległych i pomordowanych w walce o wolną Polskę na Koczym Zamku, odprawiona na Tynioku Msza święta w intencji Ojczyzny i Prezydenta Andrzeja Dudy oraz połączona z dżwiękiem syren strażackich chwila milczenia uczestników spotkania o oznaczonej kryptonimem "W" godzinie 17 będącej początkiem Powstania Warszawskiego to nasze gminne akcenty obchodów tego niezwykłego zrywu niepodległościowego.

APN Góral Istebna
1.08
2020

Trudne początki w Okręgówce

Nie udał się pierwszy w historii wyjazdowy mecz w Klasie Okręgowej, który nasza drużyna APN Góral Istebna rozegrała w Milówce przegrywając z miejscową Podhalanką 1:4.

Dzieci z Podkarpacia z wizytą w Trójwsi
31.07
2020

Dzieci i młodzież z Podkarpacia z wizytą w gminie Istebna

W dniu 30 lipca 2020 r. grupa dzieci i młodzieży z Podkarpacia z terenów dotkniętych powodzią, m.in. z Jasła, Łańcuta czy Kańczugi odwiedziła Trójwieś Beskidzką. Spędzają swoje wakacje na terenie Beskidu Śląskiego na zaproszenie Pierwszej Damy, Agaty Kornhauser - Duda.

Więcej aktualności