Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Baner
27.03.2020

Zostańmy w domu! - apel do Mieszkańców

Kolejny weekend przed nami i doskonale Was rozumiemy, że chęć wyjścia z domu, szczególnie, przy Tak pięknej pogodzie jest ogromna. Jednak w tym szczególnym czasie wszyscy musimy być odpowiedzialni. Zostańmy w domu!

Zalecenia
27.03
2020

Zalecenia i wskazania dla wiernych odnośnie uczestnictwa w wydarzeniach religijnych

W związku z epidemią koronawirusa organy państwowe zdecydowały, że w Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki prosił o uwzględnienie tego faktu w kontekście nadchodzących celebracji, w tym liturgii Wielkiego Tygodnia.

wystąpienie
27.03
2020

Wystąpienie Gminy Istebna wraz ze Stowarzyszeniem Samorządów Lokalnych

Gmina Istebna wraz ze Związkiem Komunalnym Powiatu Cieszyńskiego złożyła wniosek do Premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie ponownej analizy wprowadzonego obowiązku 14- dniowej kwarantanny dla osób, które przekraczają granicę Rzeczypospolitej Polskiej w ramach wykonywania czynności zawodowych.

dalszeograniczenia
27.03
2020

Dalsze ograniczenia w przekraczaniu granicy RP

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca br. wprowadzone zostały kolejne ograniczenia w przekraczaniu granicy państwowej. Dotyczą one osób, które mieszkają w Polsce, ale pracują na co dzień w innym kraju i do tej pory przekraczały granicę regularnie.

Urząd Gminy Istebna
27.03
2020

Zbiórka wielkogabarytów w kwietniu odwołana

Wójt Gminy Istebna informuje, że odbiór odpadów wielkogabarytowych, który był zaplanowany na miesiąc kwiecień br. dla wsi Koniaków w dniach 06-07.04., dla wsi Jaworzynka 20-21.04. oraz dla wsi Istebna 27-28.04. zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin, o którym zostaną Państwo poinformowani.

Więcej aktualności