Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@ug.istebna.pl

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Joszko Broda
23.02.2019

Koncert z lasu - Premiera płyty "Człowiek z lasu"

Mamy dla Państwa niezwykłe zaproszenie na plenerowe minikoncerty Joszka Brody promujące jego najnowszą płytę "Człowiek z lasu".

Baner
5.04
2018

Informator Turystyczny - luty / marzec 2019

Z okazji kończących się ferii pragniemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Gościom, którzy wybrali Gminę Istebna na miejsce tegorocznego zimowego wypoczynku, mamy nadzieję, że jeszcze nieraz skorzystacie Państwo z oferty naszych gestorów, do czego z całego serca zachęcamy. Jednocześnie dziękujemy za ten czas wytężonej pracy naszym gestorom, restauratorom, właścicielom wyciągów narciarskich i wypożyczalni sprzętu narciarskiego, instruktorom, przewodnikom  i wszystkim tym, którzy każdego dnia dokładali wszelkich starań o zadowolenie swoich klientów.

Mimo, że Ferie 2019 już za nami, na naszych stokach panują bardzo dobre warunki narciarskie, toteż nadal polecamy się wszystkim amatorom białego szaleństwa!

Program Czyste Powietrze
22.02
2019

Program Czyste Powietrze – podsumowanie spotkania konsultacyjnego

W dniu 18 lutego 2019 roku w czytelni byłego gimnazjum w Istebnej odbyło się spotkanie konsultacyjne dotyczące realizacji programu „Czyste Powietrze” prowadzone przez doradcę energetycznego Pana Mariusza Wasik, podczas którego mieszkańcy mogli zapoznać się z założeniami programu, metodologią uzupełniania wniosku, zmianami, które zostały wprowadzone do programu od nowego roku oraz konsultować swoje wnioski.

(foto: archiwum z uroczystości wręczenia nagród za cykl zawodów w biegach narciarskich - „Bieg na Igrzyska” - od lewej: Mirosław Kapaś - trener, Karolina Kukuczka, Grzegorz Zawada, Jarosław Hulawy - trener i zarazem prezes MKS Istebna))
22.02
2019

Medalowy serial MKS Istebna trwa!

Po bardzo udanej inauguracji XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych "Małopolska 2019" również w drugim dniu imprezy biegacze MKS Istebna zdobyli kolejne medale.

Od lewej: Jarosław Hulawy, Eliza Rucka, Mirosław Kapaś
21.02
2019

Świetny początek Olimpiady Młodzieży!

Trzy medale - w tym złoty Elizy Ruckiej - to plon wywalczony przez biegaczy MKS Istebna w pierwszej konkurencji XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych "Małopolska 2019" - sprincie techniką klasyczną.

Więcej aktualności