Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@istebna.eu

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
6.01
2016

Pierwszy Orszak Trzech Króli wydarzeniem wyjątkowym!

Opatrzność czuwała, organizatorzy i odtwórcy ról spisali się na medal, dopisali uczestnicy w osobach parafian i gości dzięki czemu pierwszy w naszej Gminie a zatem historyczny Orszak Trzech Króli w parafii Dobrego Pasterza w Istebnej wypadł bardzo okazale.
Nie pozostaje nic innego, jak tylko wierzyć, że ta świetna inicjatywa stanie się u nas stałym elementem obchodów Święta Trzech Króli.

Historyczny bo pierwszy w naszej Gminie Orszak Trzech Króli to było wydarzenie wyjątkowe, dlatego też przygotowaliśmy wyjątkowo dużo fotografii (autor: Jacek Kohut) - aby je obejrzeć kliknij tutaj...Dodał: (4554)