Gmina Istebna - oficjalna strona

otwórz wyszukiwarkę

Urząd Gminy Istebna

43 - 470 Istebna, Istebna 1000

tel/fax +48 33 8556500

e-mail urzad@ug.istebna.pl

więcej...

menu
Przejdź do strefy turysty
Adam Cieślar (w środku) foto: Anna Karczewska PZN
15.10.2019

Adam Cieślar mistrzem Polski!

Kolejny tytuł do swojej bogatej kolekcji dorzucił Adam Cieślar z Istebnej, który wywalczył  złoty medal Letnich Mistrzostw Polski w kombinacji norweskiej.

Mecz charytatywny
15.10
2019

Mecz charytatywny w SP nr 2 w Jaworzynce Zapasiekach

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworzynce – Zapasiekach postanowili bezinteresownie zrobić coś wielkiego, niosącego ze sobą DOBRO. Motorem do działania było przystąpienie do projektu społecznego „mądrzy cyfrowi”.

koncert Moc Tradycji
15.10
2019

Koncert plenerowy „Moc tradycji”

Za nami pierwszy koncert plenerowy organizowany pod hasłem “Moc tradycji”, który odbył się w sobotnie popołudnie 12 października w Amfiteatrze “Pod Skocznią” w Istebnej. Pogoda, jak na jesienny czas dopisała, a ci, którzy przybyli z pewnością tego nie żałowali.

Zadanie realizowane było w ramach projektu "Moc tradycji" / Sila tradic we ramach programu INTERREG V-A REPUBLIKA CZESKA - POLSKA, Oś priorytetowa 4: Współpraca instytucji i społeczności.

Konferencja
15.10
2019

„Zasłużonym Istebnianom na drodze do Niepodległej” piękna konferencja już za nami

Daremnie byłoby szukać lepszego miejsca na to spotkanie, niż karczma „U Ujca” znajdująca się w Istebnej Centrum. To właśnie tam, na głównej ścianie znajduje się obraz autorstwa Ludwika Konarzewskiego, który jest swoistą alegorią walki o niepodległość, o polskość, o to, co dla górali najcenniejsze.

Więcej aktualności